O nas

O DYNACOAT

Dynacoat. Zaufana marka


Naszą pasją jest tworzenie doskonałych farb i lakierów. Pasja ta, wraz z profesjonalnym podejściem do renowacji, jest podstawą naszych działań w zakresie rozwoju tej dobrze znanej i szanowanej marki posiadającej coraz większe grono zwolenników. Klienci Dynacoat cenią nie tylko prostotę, niezawodność i stałą jakość naszych produktów, ale również korzyści, jakie odnoszą ze współpracy z nami.

Innowacyjna organizacja

Jesteśmy częścią rodziny AkzoNobel. Dzięki wiodącej na świecie pozycji w dziedzinie technologii, kolorów cyfrowych i produktów mogliśmy przenieść nasze zaawansowane, a jednocześnie łatwe w użyciu produkty i systemy kolorów na nowy poziom. Połączyliśmy je w kompletny, ekonomiczny system do napraw renowacyjnych samochodów obejmujący również wsparcie, z zakresu produktów i technologii, szkolenia i katalogi online.

Inspiracja i rozwój


Dzięki Dynacoat czujesz się pewniej. Dostarczamy kompletne systemy do napraw renowacyjnych samochodów. Dzięki nim twoja codzienna praca będzie łatwiejsza, bardziej wydajna zapewniając jednocześnie lepszy zysk. Co to oznacza? Większe zadowolenie klientów i większy sukces firmy. Cele te są odzwierciedlone w wartościach wyznawanych przez naszą markę.

Nasze wartości

Jesteśmy graczem zespołowym – chętnie nawiążemy z Tobą współpracę partnerską.

Angażujemy się w to, co robimy – i zrobimy wszystko, co trzeba, aby pomóc Ci osiągnąć sukces.

Pobudzamy do działania – dzięki wydajnym i niezawodnym produktom, bogatej ofercie kolorystycznej i profesjonalnym wsparcu zespołu, poprawiamy wyniki naszych partnerów.

Jesteśmy silną marką – dzięki globalnej obecności grupy AkzoNobel oraz jej możliwościom i zasobom pomożemy Ci rozwinąć Twoją firmę.

A przede wszystkim jesteśmy zaufaną marką.  

Trwa pobieranie danych. Proszę czekać...